VŠE DŮLEŽITÉ PRO KOUPI RAUTOVÉ SUKNĚ

Rautové sukně

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Do příslušenství k rautovým sukním patří náhradní ramínka, suchý zip na přichycení rautové sukně ke stolu a rautové spony. U každé rautové sukně je již přibaleno ramínko na snadné uskladnění rautové sukně. Pokud je potřeba pořídit další ramínko, není problém jej v eshopu a objednat. Další důležitou součástí rautových sukní by měl být protikus suchého zipu, na snadné přichycení rautové sukně ke stolu. Pro tyto účely lze pořídit také rautové spony, které se na stůl nasazují ve 20-25cm rozestupu a následně se na ně přichytí rautová sukně, která má v horní části suchý zip. Rautové spony máme také v eshopu a to s těmito rozměry: 15-26mm, 32-65mm, 15mm, 18mm a 22mm.

RAUTOVÉ RAMÍNKO

Rautové ramínko je přiloženo ke každé rautové sukni, kterou si od nás koupíte. Jedná se o praktické ramínko, určené přímo na rautové sukně.

SUCHÝ ZIP – PROTI KUS

Jedna část suchého zipu je našita v horní části rautové sukně, aby šla snadno přidělat na stůl. Je však nutné koupit proti kus suchého zipu na nalepení na stůl. V nabídce máme suchý zip VELCRO v šířce buď 50mm nebo 20mm a délce 25m.

RAUTOVÉ SPONY

V naší nabídce najdete i rautové spony, které se používají na přichycení rautové sukně ke stolu, aniž byste museli lepit na stůl suchý zip. Jednoduše se nasadí na desku stolu v 20-25cm rozestupech. Následně stačí pouze přichytit rautovou sukni na tyto rautové spony. Rautové spony se vyrábějí v různých šířkách a velikostech. Vše se odvíjí od výšky desky stolu. Můžeme Vám nabídnout rautové spony z naší nabídky v těchto rozměrech - 15-26mm, 32-65mm, 15mm, 18mm a 22mm.